1. ЗБІР персональних даних та КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

1.1. Продавець збирає, зберігає та обробляє наступні персональні дані Клієнта: прізвище, ім'я, адреса електронної пошти, контактні телефони, поштову адресу. Вся ця інформація необхідна Продавцю для коректного надання послуг і обслуговування замовлень Клієнта. Оформляючи замовлення на Сайті Клієнт беззастережно і безвідмовно дає свою згоду на будь-яку обробку своїх персональних даних, згоду на зберігання своїх персональних даних в базах даних Продавця, а також на передачу своїх персональних даних будь-яким третім особам способом та для цілей, не заборонених чинним законодавством України.

1.2. Отримана від Клієнта персональна інформація є конфіденційною. Продавець зобов'язується не передавати її третім особам, за винятком випадків, коли передача даних передбачена або не заборонена законами України. Не вважається порушенням надання інформації агентам та третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом. Продавець залишає за собою право передавати дані Клієнта (адреса доставки, прізвище та номер телефону) компанії перевізнику і / або кур'єрській службі, що співпрацює з Продавцем.


2. ОБРОБКА та ВИКОРИСТАННЯ персональних даних ПОКУПЦЯ

2.1. Обробка та використання бази даних Продавцем проводиться згідно з положеннями Закону України «Про захист персональних даних».

2.2.. Кожен Клієнт зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних Продавцем.

2.3. Продавець залишає за собою право на використання персональної інформації Клієнта в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності Сайту, електронна розсилка і т. д.).


3. Зобов'язання надання достовірної інформації

3.1. Реєструючись на Сайті Продавця та залишаючи свої персональні дані, Клієнт зобов'язується надавати про себе достовірну інформацію.