Menu
Your Cart
ЗМПО
ЗМПО Прогрес
Контакт з нами

ТОВ «ЗМПО Прогрес» – займається виробництвом, доставкою і монтажем металопластикових конструкцій. Наша компанія стійкий і надійний партнер відомих європейських компаній. Ми працюємо на ринку вікон з 2006 року.

Працюючи з відомими брендами, такими як, OPENTEK і SALAMANDERМАСО і VORNE, ми гарантуємо високі характеристики пластика і комплектуючих деталей, їх довговічність і простоту в догляді.

За роки нашої роботи ми виробили свої жорсткі технічні норми, ретельно ставимося до найдрібніших деталей, і гарантуємо якість нашого продукту.

У нас завжди індивідуальний підхід для кожного клієнта і таким чином отримуємо оптимальне і швидке вирішення питання. Розуміючи Ваше бачення ми максимально близько до Вашого поданням підбираємо відповідний виріб. Виготовляючи вікна, жалюзі, ролети для Вас ми завжди зможемо виправдати очікування високої якості, швидкого виготовлення і мінімальної ціни.

Наші ПВХ вікна поєднують в собі всі характеристики для того, щоб забезпечити високе енергозбереження. Прекрасно зберігають прохолоду в теплу пору року, а в холодну не випускають тепло назовні. Навіть у спеку буде комфортно, а в сильні морози можна заощадити на роботі обігрівача. Завдяки тому, що вікна ми виготовляємо самі ми повністю контролюємо весь процес.

Виробництво пластикових і енергозберігаючих вікон, дверей, ролет та різноманітних алюмінієвих систем.